Nagrobki do Żory

O firmie

Utrata bliskiej osoby zawsze stanowi ciężkie wypróbowanie dla kochających krewnych. Nasza firma pomaga zachować jasną pamięć o zmarłych i wykonuje nagrobkiv do Żory. Zgodnie z tradycjami chrześcijańskimi ludzie przychodzą do miejsca pochówku, aby pamiętać zmarłego i poczuć bliskość jego duszy. Dlatego wysokiej jakości zagospodarowanie grobu i godny nagrobek są obowiązkiem krewnych. Przyjdziemy do was z pomocą i pomożemy w trudnym momencie z szacunkiem uczcić pamięć bliskich. Nasza firma od wielu lat z powodzeniem rozwija i produkuje nagrobki z granitu do Żory. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest indywidualny w swoim życiu, a nagrobek w jego pamięci powinien odpowiadać jego duchowi i poglądom. Jest to bardzo ważne dla krewnych, dlatego starają się instalować nietypowe nagrobki do Żory. Jesteśmy gotowi pomóc w tym. Nasi specjaliści opracują projekt, wykonają nagrobki, dostarczą i zainstalują go na cmentarzu.

Jak działamy

Wybór nagrobka lub modelowanie wyłącznego nagrobka Wybór nagrobka lub modelowanie wyłącznego nagrobka

Podpisanie umowy na produkcję pomnika Podpisanie umowy na produkcję pomnika

Produkcja nagrobka Produkcja nagrobka

Dostawa i montaż nagrobka Dostawa i montaż nagrobka

Ceny nagrobków do Żory

Nagrobek pojedynczy
Nagrobek pojedynczy

Wymiar: 190x90 cm

od 4 000 zł
Nagrobek podwójny
Nagrobek podwójny

Wymiar: 190x170 cm

od 6 500 zł
Nagrobki Nowoczesne
Nagrobki Nowoczesne

Wymiar: 100x200 cm

od 11 000 zł
Grobowce
Grobowce

Wymiar: 235x220 cm

od 9 800 zł
Nagrobki dziecięce
Nagrobki dziecięce

Wymiar: 100x50 cm

od 1 600 zł
Nagrobki z piaskowca
Nagrobki z piaskowca

Wymiar: 100x90 cm

od 4 500 zł
Nagrobki ze szkłem
Nagrobki ze szkłem

Wymiar: 180x85 cm

od 4 500 zł
Nagrobki z rzeźbą
Nagrobki z rzeźbą

Wymiar: 180x85 cm

od 12 000 zł
Nagrobki z witrażem
Nagrobki z witrażem

Wymiar: 90 x 190 cm.

od 8 500 zł
Nagrobki urnowe
Nagrobki urnowe

Wymiary: 70x70cm

od 5 500 zł

Dlaczego warto kupować od nas nagrobki do Żory?

Nasza firma od dawna działa na rynku usług rytualnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nagrobki do Żory są wyrobem niestandardowym, a jego wykonanie wymaga delikatnego podejścia. Nie próbujemy zwabić klientów niskimi cenami, jednocześnie oferując produkty o nieodpowiedniej jakości. Koniec końcem pomnik jest instalowany raz na wiele lat. Nie powinien tracić swojego reprezentacyjnego wyglądu pod silnym wpływem warunków pogodowych. Zawsze uważnie słuchamy klienta i pomagamy mu wybrać pasujące do wzornictwa nagrobki granitowe do Żory. Przy tym zastosowane materiały i jakość prac są zawsze na najwyższym poziomie.

Odmiany nagrobków

Ważnym warunkiem do stworzenia reprezentacyjnego i trwałego nagrobka jest użycie odpowiednich materiałów. Najbardziej popularny jest granit, który jest mocny, trwały, odporny na warunki atmosferyczne i niedrogi.
Nagrobki wykonane z marmuru są mniej odporne, ale materiał jest lepiej przetwarzany, dlatego nadaje się do rzeźb i pomników dekoracyjnych. Wióry marmurowe i granitowe zmniejszają koszt nagrobków, ale mają krótszą żywotność. Popularny jest również granit polimerowy. Jest nieco trwalszy niż okruchy, ale gorszy od naturalnego granitu. Proponujemy zakup nagrobki do Żory następujących typów:
  • standardowe pionowe i poziome nagrobki;
  • podwójne nagrobki z granitu dla jedynego kompleksu pamięci;
  • nagrobki i rzeźby figuralne;
  • nagrobki dziecięce do Żory;
  • ogrodzenia, klomby i tablice;
  • nagrobki z czerwonego granitu o różnej konfiguracji;
  • nagrobki do Żory na indywidualne zamówienie;
  • wazony, kolumny, lampy, kule, tralki;
  • nagrobki w formie serca i krzyże;
  • ogrodzenia, stoły i ławki.

Opinie nagrobków do Żory

Amadeusz Amadeusz
Jeśli chcesz kupić granitowy pomnik w odpowiedniej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Ogromny koszt nagrobków zmusił mnie do uważnego monitorowania Internetu i dzwonienia do wszystkich biur rytualnych w mieście. W rezultacie tutaj okazała się najbardziej uczciwa cena. Pracownicy są uprzejmi i kompetentni.
Berta Berta
Długo szukałam dobrych podwójnych nagrobki dla rodziców. Wszędzie oferowane były standardowe nagrobki z czarnego granitu, ich ceny nie różniły się dostępnością. Tutaj mogliśmy zaoferować interesującą opcję, która mi się podobała pod względem projektu i kosztów. Wykonali pracę szybko, dostarczyli, zainstalowali.
Emanuel Emanuel
W przypadku dobrych nagrobki cena nie jest najtańsza. Nie mniej jednak dla mojego ojca chciałem postawić nie zwykłą standardową opcję, ale nagrobki ekskluzywny. Był wybitnym człowiekiem, znano go i szanowano przez setki mieszkańców miasta. Pracownicy firmy pomogli opracować i zrealizować projekt. Ku mojemu zaskoczeniu koszt projektu był dla mnie przystępny. Dziękuję za dobrą pracę!

Najczęściej zadawane pytania na temat nadgrobkah

Najczęściej zadawane pytania na temat nadgrobkah
Gdzie można niedrogo kupić nagrobki do Żory
Jak szybko zamówić nagrobki do Żory w przystępnych cenach
Koszt wykonania nagrobków do Żory