Nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju

Nasze usługi

Nagrobki pojedyncze Podwójne nagrobki Dziecięce nagrobki Granitowe nagrobki Kamieniarstwo Nagrobki na urny

Jeśli poszukujesz firmy, w której można zamówić nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju pojedyncze, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Tworzymy wysokiej jakości konstrukcje architektoniczne grobów zarówno według własnych projektów, jak i na podstawie Państwa szkiców. W razie potrzeby możemy także stworzyć autorskie nagrobki podwójne w Jastrzębiu-Zdroju, ceny, na które w naszej firmie są jednymi z najbardziej atrakcyjnych. Najczęściej zamawianą u nas usługą jest stworzenie płaskich pojedynczych nagrobków w Jastrzębiu-Zdroju o różnych wymiarach i kształtach, jednak możemy również stworzyć dla Państwa nowoczesne płaskie nagrobki pojedyncze w Jastrzębiu-Zdroju w przystępnej cenie z wysokiej jakości materiałów. Między innymi mamy doświadczenie w tworzeniu płaskich nagrobków w Jastrzębiu-Zdroju z możliwością ich zdobienia w postaci: laserowego graweru ze zdjęciem zmarłej osoby, rzeźbionej figury anioła, zabawki dziecięcej lub krzyża. Oferujemy także wykonanie nietypowego kształtu samego kamienia.

od 2 000 zł

Podwójne nagrobki z granitu przeznaczone są do postawienia na grobach dwóch osób, najczęściej bliskich krewnych. Dzięki wysokiej jakości nowoczesnych osiągnięć technologicznych i różnorodności materiałów eksploatacyjnych, możliwe jest wykonanie podwójnych pomników grobowych z granitu o różnych wzorach i kształtach. W pracy wykorzystujemy naturalne surowce, takie jak granit i kamień, które są bardzo poszukiwane. Posiadamy jedne z najniższych cen na podwójne nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju, a jednocześnie podchodzimy w sposób indywidualny do każdego zlecenia i chętnie podejmujemy się tworzenia podwójnych nagrobków w Jastrzębiu-Zdroju na podstawie indywidualnych wzorów. Instalacja pomników podwójnych, potrójnych oraz rodzinnych może rozwiązać kilka kwestii jednocześnie. To uporządkowanie terenu wokół grobu, praktyczność podczas upamiętnienia zmarłych osób i oczywiście hołd dla bliskich spoczywających pod jednym nagrobkiem.

od 4 500 zł

Dziecięce nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju, stworzone przez naszych profesjonalistów, to niezwykle piękne oraz wzruszające dzieła architektoniczne, które mówią o głębokiej goryczy i bólu po stracie ukochanego dziecka. Do tworzenia tego typu zamówień wykorzystujemy zarówno naturalny, jak i sztuczny kamień, nadając mu oryginalny kształt oraz zdobiąc go zgodnie z życzeniami klienta. Najczęściej do produkcji dziecięcych nagrobków w Jastrzębiu-Zdroju wybierane są marmur oraz granit. Granit to kamień o największej gęstości i niezawodności, odporny na warunki atmosferyczne i ścieranie. Granitowe pomniki będą godną ozdobą grobu dziecka. Nie są wymagające i będą zdobić miejscu pochówku przez bardzo długi czas. Z kolei marmur jest z natury obdarzony plastycznością, co pozwala na wykuwanie z tego kamienia najbardziej niezwykłych pomników. Przyjemne jasne odcienie surowca sprawiają, że pomniki dla zmarłych dzieci wykonane z marmuru są pełne gracji i elegancji. 

od 1 200 zł

Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest tworzenie rozwiązań dekoracyjnych wykorzystywanych w miejscach pochówków Państwa zmarłych bliskich i znajomych. Wśród klientów szczególną popularnością cieszą się pomniki granitowe w Jastrzębiu-Zdroju, wyróżniające się zarówno oryginalnym designem, jak i wysoką jakością. Granit to masywny oraz ponadczasowy materiał, z którego wykonywane zamówienia są uważane za symbol elegancji i solidności. Sama natura zadbała o to, aby każdy kamień był niepowtarzalny i różnorodny, co czyni każdy pomnik wyjątkowym. Dzięki granitowi można w łatwy sposób wyrazić swoje uczucia wobec zmarłej osoby oraz opowiedzieć otaczającym ludziom o bliskiej osobie, która jeszcze niedawno żyła. Oczywiście na uwagę zasługuje też nasza cena na nagrobki granitowe w Jastrzębiu-Zdroju – jest jedną z najniższych w mieście. Jednocześnie tworzymy naprawdę oryginalne rozwiązania w wysokiej jakości, które jak najlepiej oddają ciepłe uczucia wobec zmarłych osób. Niewątpliwie nagrobki z granitu w Jastrzębiu-Zdroju będą dobrym wyborem zarówno dla upamiętnienia dzieci, jak i dorosłych, którzy odeszli do wieczności. Każdemu z naszych klientów pomagamy wybrać odpowiedni styl oraz kształt tego typu dzieła architektonicznego.

od 3 000 zł

Wykonujemy fachowe prace kamieniarskie, tworząc wysokiej jakości, oryginalne nagrobki z kamienia w Jastrzębiu-Zdroju. Tradycyjnie do tworzenia pomników wykorzystywano właśnie kamień: pozwalał on na długo zachować pamięć o zmarłej osobie, a także na wyrażenie ciepłych uczuć żywionych wobec tego, kto odszedł spośród żywych. Współczesne technologie pozwalają dodatkowo wydłużyć termin trwałości tego typy nagrobków, które stają się faktycznie wiecznymi. Dodatkowo można udekorować je na różne sposoby. Nasi specjaliści mogą nadać kamieniowi dowolny kształt i fakturę, w razie potrzeby na powierzchnię kamienia może zostać naniesione laserowe grawerowanie ze słowami miłości skierowanymi do zmarłej osoby, latami jej życia, a nawet portretem. 

Nasi profesjonaliści posiadają wszelkie niezbędne urządzenia potrzebne do pracy z tak wymagającym materiałem, jakim jest kamień, a ponadto posiadają niezbędne doświadczenie w realizacji różnego typu zleceń. Wysokie kompetencje pozwalają nam realizować indywidualne nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju dla klientów i gwarantować doskonałą realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. 

od 6 000 zł

Pochówek prochów zmarłej osoby w urnie staje się coraz bardziej popularny, dlatego też wzrasta zapotrzebowanie na urnowe nagrobki. Jeśli poszukują Państwo pomnika właśnie tego typu, polecamy zamówić go w naszej firmie, gdyż posiadamy niezbędne doświadczenie, urządzenia oraz umiejętności potrzebne w pracy z różnego rodzaju materiałami, co pozwala nam tworzyć oryginalne, pełne smutnego piękna nowoczesne nagrobki urnowe w Jastrzębiu-Zdroju. Do produkcji wykorzystujemy zarówno sztuczne, jak i naturalne materiały, a przede wszystkim są to marmur i granit.

Rozumiejąc, jak ważna jest dla klientów wysoka jakość tego typu konstrukcji oraz długi termin ich trwałości, w sposób przemyślany podchodzimy do realizacji każdego zlecenia, dopasowując je do wymagań naszych klientów. Każde nasze dzieło jest naprawdę niepowtarzalne i zgodne z wymaganiami klientów. Ponadto możemy stworzyć nagrobki przeznaczone dla jednej lub większej ilości urn, o dowolnym kształcie oraz z dowolnymi elementami dekoracyjnymi.

od 800 zł

O firmie

Dlaczego warto wybrać nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju

Utrata bliskiej osoby zawsze powoduje ciężkie chwile dla kochających krewnych. Nasza firma pomaga zachować długą pamięć o zmarłych, wykonując nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju. Zgodnie z tradycjami ludzie przychodzą odwiedzać miejsca pochówku, aby upamiętniać zmarłego i poczuć bliskość jego duszy. Dlatego zagospodarowanie grobu cechujące się wysoką jakością i zadbanie o godny nagrobek są obowiązkiem krewnych. Przyjdziemy Wam z pomocą i pomożemy w trudnym momencie z szacunkiem uczcić pamięć Waszych bliskich zmarłych.

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem się rozwija, produkując nagrobki z granitu w Jastrzębiu-Zdroju. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest indywidualnością, a nagrobek, który ma go upamiętnić po śmierci, powinien odpowiadać jego osobowości i poglądom. Jest to bardzo ważne dla krewnych, dlatego nasza firma stara się instalować nietypowe, w tym ekskluzywne nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju. Jesteśmy gotowi pomóc Wam w tym zadaniu. Nasi specjaliści opracowują projekty, wykonują zlecenie, dostarczają i instalują nagrobki na cmentarzu.

Firma, którą prowadzimy od dawna działa na rynku usług pogrzebowych. Bardzo dobrze rozumiemy, że nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju są wyrobem niestandardowym, a ich wykonanie wymaga delikatnego podejścia. Nie próbujemy zwabić klientów niskimi cenami, jednocześnie oferując produkty o nieodpowiedniej jakości. Przecież pomnik cmentarny jest instalowany na wiele lat. Nie powinien stracić swojego reprezentacyjnego wyglądu nawet z powodu silnego wpływu warunków pogodowych. Zawsze uważnie słuchamy życzeń klientów i pomagamy wybrać pasujące wzornictwem nagrobki granitowe w Jastrzębiu-Zdroju. Co więcej, zastosowane materiały i jakość naszych prac są zawsze na najwyższym poziomie.

8 Projekty w wierszu
12 + Lata doświadczenia
15 Projekt jest w trakcie
869 Zrealizowane zamówienia

Krok po kroku

Jak zamówienie nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju

icon 1
Wybór lub modelowanie trójwymiarowego modelu nagrobka
icon 2
Omówienie wszystkich szczegółów i podpisanie umowy
icon 3
Wykonanie nagrobka
icon 4
Dostawa i montaż
nagrobka

Nagrobki z granitu czy lastryko

Nagrobki z granitu

Ważnym warunkiem stworzenia reprezentacyjnego oraz trwałego nagrobka jest użycie odpowiednich materiałów. Najbardziej popularny jest granit, który cechuje się tym, iż jest: mocny, trwały, odporny na warunki atmosferyczne, a także nie jest drogi. Popularny jest również granit polimerowy. Z kolei ten materiał jest nieco trwalszy niż lastryko, ale ma niższą jakość niż granit naturalny. Naszym klientom gwarantujemy oryginalne wzornictwo nagrobkowe. Odpowiedzialnie podchodzimy do realizacji projektów nowoczesnych, minimalistycznych oraz klasycznych, wykorzystując w pracy wysokiej jakości granit. Granitowe nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju mają niebywałą estetykę i są odporne na wilgoć, gwałtowne zmiany temperatury, promieniowanie słoneczne, wandalizm. Struktura i kolorystyka tego materiału są bardzo różnorodne, a jednocześnie on nie matowieje i nie blaknie,  nie jest wymagający w pielęgnacji. 

Nagrobki z lastryko

Do produkcji tanich pomników w Jastrzębiu-Zdroju może być także wykorzystywany lastryko z granitu. Jest to materiał tańszy, ale jednocześnie pozwalający na stworzenie oryginalnych oraz wysokiej jakości konstrukcji. W procesie produkcyjnym grys mieszany jest z betonem lub syntetyczną żywicą polimerową. Mieszankę wlewa się do specjalnych foremek, po czym umieszcza na stole wibracyjnym, gdzie pod wpływem drgań struktura materiału staje się gęstsza, bez pęcherzyków powietrza i  pustych przestrzeni. Sam proces produkcyjny pozwala na stworzenie pomników o różnych kształtach i rozmiarach. Ponadto pomniki klasy ekonomicznej pokrywamy specjalnymi środkami, chroniącymi je przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych, a więc możemy zagwarantować, że tego typu nagrobki będą wyglądać pięknie i efektownie nawet przez kilka dziesięcioleci. Podczas produkcji pomników w Jastrzębiu-Zdroju z lastryko my wykorzystuje najnowsze technologie, które zapewniają wysoką jakość oraz znaczną trwałość.

Recenzje

Informacje zwrotne od naszych klientów o montażu pomników w Jastrzębiu-Zdroju

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Dziękuję Ci

review was added as a draft

Po moderacji zobaczysz recenzję

Rok temu zamówiłam nadgrobek w Jastrzębiu-Zdroju z marmuru na grób ojca. Wyglądał dokładnie tak, jak było ustalone na samym początku (sama rysowałam szkic). Wykonanie szybkie, a dodatkowo zapłaciłam za tę usługę, naprawdę mało. Bardzo polecam - prawdziwi specjaliści.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Beata
review Beata

Chciałam zrobić nowy nagrobek dla babci i w tej firmie zamówiłam nagrobek w Jastrzębiu-Zdroju ze zdjęciem. Wszystko zostało zrobione bardzo dokładnie i na czas, nie mam żadnych zarzutów. Instalację również wykonywali profesjonaliści, więc śmiało polecam.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Maria
review Maria

Każdy z pracowników tej firmy - to specjalista z klasą. Uważnie słuchają Twoich życzeń i następnie dokładnie je realizują. Wybrałem artystyczny nagrobek w Jastrzębiu-Zdroju ze sztucznego kamienia i nie żałuję: wygląda bardzo naturalnie i prezentuje się naprawdę dobrze.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Michał
review Michał

Zamówiłem ekskluzywny nagrobek z granitu w Jastrzębiu-Zdroju, kosztował oczywiście niemało, ale i tak taniej niż w wielu innych firmach w Jastrzębiu-Zdroju. Dostałem natomiast bardzo profesjonalne usługi, obsługa była miła i wyrozumiała, jakość realizacji pomnika - 10 na 10. Polecam.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Piotr
review Piotr

FAQ

Często zadawane pytania dotyczące nagrobków

✞ Gdzie można niedrogo kupić nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju?
Obecnie wiele firm oferuje produkty rytualne. Jednak większość z nich zajmuje się tylko odsprzedażą po zawyżonej cenie, inne obniżają koszty dzięki zastosowaniu niskiej jakości surowców. Nasza firma specjalizuje się w produkcji nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju od wielu lat. Samodzielnie wykonujemy nagrobki we własnym warsztacie. W tym celu stosuje się trwałe naturalne materiały ze sprawdzonych złóż. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę na wszystkich etapach od zamówienia do montażu i zagospodarowania miejsca pochówku.
✞ Jakie korzyści daje kupowanie od nas nagrobków w Jastrzębiu-Zdroju?
Jeśli potrzebujecie wysokiej jakości nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju, zamówić go można w rozsądnej cenie w naszej firmie. Współpraca z nami daje klientowi szereg unikalnych korzyści:

zastosowanie wysokiej jakości trwałych materiałów zapewnia pomnikowi długą żywotność bez uszkodzeń, odkształceń i zewnętrznych wad struktury powierzchni;

wykonanie nagrobków odbywa się na precyzyjnym sprzęcie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii obróbki;

wygląd nagrobka granitowego jest opracowywany przez naszych projektantów w oparciu o preferencje klienta i uzgodniony na wszystkich etapach, dlatego wynik zawsze odpowiada obu stronom;

udzielana jest gwarancja na ponad 10 lat na wszystkie produkty;

podczas naszej instalacji udzielana jest gwarancja na te prace;

nasza cena nagrobków w Jastrzębiu-Zdroju jest najniższa w regionie;

krótkie terminy produkcji;

kompleksowe świadczenie usług „pod klucz”.

✞ Jak szybko zamówić nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju w przystępnych cenach?

Aby kupić nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju z granitu lub innego materiału, wystarczy do nas zadzwonić. Menedżerowie szczegółowo opowiedzą o oferowanych rodzajach produktów rytualnych, zakresie naszych usług, polityce cenowej. W razie potrzeby można uzyskać katalog online i cennik standardowych produktów. Po zapoznaniu się umawiamy się na spotkanie w biurze i dalsze opracowywanie rozwiązań.

Proces współpracy odbywa się w następującej kolejności:

nasi specjaliści wyjeżdżają na miejsce pochówku i przeprowadzają pomiary terenu, sprawdzają go;

klient wraz z projektantem rozważają decyzję stylistyczną, główny materiał, kolor, wymiary nagrobka, jego projekt;

Klient podaje również dane osobowe zmarłego, jego zdjęcie oraz inne informacje, które mają zostać umieszczone na nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju;

na podstawie szkiców tworzona jest wizualizacja, która jest uzgadniana z klientem;

pomnik jest produkowany w jak najkrótszym czasie na własnym terenie produkcyjnym;

nasi specjaliści dostarczają produkt do miejsca pochówku i wykonują instalację nagrobki w Jastrzębiu-Zdroju;

w razie potrzeby przeprowadza się zagospodarowanie terenu.

✞ Koszt wykonania pomników w Jastrzębiu-Zdroju?

Jeśli szukasz granitowych i nagrobki marmurowych, cena za nie w naszej firmie będzie minimalna. Możemy sobie pozwolić na sprzedaż wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie dzięki bezpośrednim zakupom materiałów w kamieniołomach, własnej produkcji, wysokiemu profesjonalizmowi personelu, dużej ilości zamówień i kompleksowemu świadczeniu usług.

W każdym przypadku cena nagrobka w Jastrzębiu-Zdroju jest obliczana indywidualnie. To zależy od następujących czynnikó/w:

materiał produkcyjny;

rodzaj pomnika;

wymiary kompozycji i ilość zużytego materiału;

złożoność techniczna kompozycji;

obecność elementów dekoracyjnych;

pilność zamówienia;

zapotrzebowanie na dostawę i montaż przez nas.